לוגו-חברי-מחוז-חיפה-והצפון

סיור חנוכיות בירושלים

לחברי לשכת יועצי מס סניף חיפה והצפון

הסיור בתאריכים:
1.12.2021 -2.12.2021

לינה במלון הבוטיק "בת שבע"
הטיול מלווה באוטובוס צמוד ומדריך ירושלמי "אסלי"

תכנית הסיור

נתחיל את הטיול בפארק איילון (קנדה)  שם נפתח בארוחת בוקר ונסייר בין נופי חורש טבעי, ביערות נטע אדם ובמיוחד בעצי בוסתן הפזורים במרחביו.

בתחום הפארק ובסביבתו קיימים אתרים היסטוריים מרתקים כמו אמת מים, מערות קבורה, מחילות מסתור, מבצר צלבני ושרידי כנסיות. משם נמשיך לפארק הלאומי נחל רפאים ונבקר במעיינות עין לבן ועין אל-חניה.

נגיע לבית המלון “בת שבע” לקבלת חדרים והתארגנות לקראת טיול הערביים.

משער יפו נעלה לטיילת החומות הדרומית, נעצור בגג הקישלה לתמונות נוף מרהיבות, שקיעה ירושלמית נפלאה והדלקת נר חנוכה. במהלך הסיור נסתובב בסמטאות העיר, נשמע סיפורים על משמעות וההיסטוריה של חג חנוכה ונראה מגוון חנוכיות בגדלים ובצורות שונות, המאירות את הרחובות ונסיים ברחבת הכותל, להתעטף בהידורה של החנוכיה המרכזית הנדלקת ע”י רבנים ואישי ציבור.

נסיים את הערב בארוחה בשרית עשירה במסעדת “שפדוני”.

ארוחת בוקר ופינוי חדרים

נפתח את הבוקר בסיור במתחם התחנה הראשונה המחבר בין ההיסטוריה להווה ונמצא במקום קסום בלב ליבה של ירושלים, בין העיר העתיקה לחדשה, היכן ששכנה פעם תחנת הרכבת הישנה של ירושלים והראשונה בארץ-ישראל ונהנה מהשילוב הייחודי והמרתק של המפגש בין אוכל לתרבות בירושלים.

 

 נבקר במשכן הנשיא – ביתו וחצרו של נשיא מדינת ישראל שם, בסיור מודרך, נלמד על מוסד הנשיאות, על נשיאי ישראל לדורותיהם ועל הדרך הייחודית בה פעל כל אחד מהם בשעה ששזר את סיפורו האישי בסיפורה הממלכתי של המדינה. הסיור ברחבי הבית כולל התייחסות למרחבים הטקסיים המיוחדים והמוכרים מכלי התקשורת השונים, לאמנות ולארכיאולוגיה, ובעיקר לסיפורה של הנשיאות בישראל.

ומשם נתחיל בנסיעה חזרה לכיוון צפון.

המחיר מסובסד לחברי מחוז חיפה והצפון

מחיר לזוג (חבר/ה + מלווה) - 600 ₪
מלווה מבוגר נוסף – 600 ₪
ילד עד גיל 12 – 200 ₪

בברכת חג אורים שמח,

דנה זטלאוי-כהן, יועצת מס

ממונת תחום שע״ם
יו״ר מחוז חיפה והצפון
סגנית נשיא לשכת יועצי המס

לשכת יועצי מס בישראל | ההנהלה הארצית

אהבתם? מוזמנים לשתף בכל דרך